mawi sewda...

Neler yazmak istiyorum sana bir bilsen, tek yapabildiğim yazmak olduundan yine yazıyorum işte! Seni daha önce de yazmıştım ama bu kez bir daha yazmamak üzere, seni beynimde, içimde bitirerek yazıyorum, ya da bitirmek isteyerek... Ne kadar sürer bilmiyorum ama ben senden, sewginden  wazgeçmek istiyorum. Yine senden habersiz... Ben seni sewerken de senden habersiz sewmiştim. Belki de kendimden bile habersiz... Dünyaları etrafında döndürmek isteyen bir kalbi bilerek isteyemezdim. Kendimden ve senden habersiz "birtanemmm" olmuştun sen... Öyle ya; Sen bir taneydin; yoktu Sen Kadar Güzel Güleni, Sen canımdın! Yaşanmamış we yaşamamış olsam bile Sen Özel'din... Aşk Özel'di.... "Yağmurda Aşk Başkadır" diyenlere gülüyordum ama bende yağmurda üşüyen ellerini sewerek başladım seni sewmeye...Nisandı... hiç o kadar güzel yağmur yağmazdı.... Önce aldırmadım seninle güzelleşen herşeye... Sonra tüm parfümeri dükkanlarını aşındırıp kokunu ararken anladım seni deliler gibi özlediğimi... Ne kadar gerçeksen o kadar yalandın... we ben her seferinde en baştan başladım... Yeniden bir sondayım ama bu kez yeniden başlayacak gücüm yok... Ben senden wazgeçmek istiyorum!

Herkes gibi biri olmanı ya da hiç kimse olmanı istiyorum...Sesini duymak için telefonlara sarılmaktan wazgeçmek, ismini duyduğumda içimin titreyip,gözlerimin dolmasından kurtulmak istiyorum...Senin benim için herhangi biri olman ne kadar zor bir bilsen...Zaten kolay olan ne wardı ki benim için;Sanki seni öldürmemle sewmem ararsında hiçbir fark yoktu...we ben hep sewgim yüzünden cezalıydım...Hiç sonu olmayan bir yolda seninle yürümek,yeni çıkan filmleri birlikte izlemek, saatlerce sana sarılı kalmak,sadece ama sadece bir kez olsun sana sarılıp uyumak, bir sabah gözlerimi açtığımda yanımda seni bulmak isterken, sen sewgimle utanmamı sağladığın için galiba gerçekten "bir taneydin"!

İşte bu yüzden imkansızlığına hep inandım! Ben yalnız kalıp seni düşünmeyi deli gibi sewer olduumda, sen benim her şeyim olduunda ben senin için hiç yoktum... Bu yüzden yalnızlıklarım, ağlamalarım, özlemlerim canını hiç acıtmadı. Benim tarafımdan sewilmek belki de hayatında önemseyecein en son şeydi... Keşke kendi dünyamda bir zamanlar seni sewdiimden hiç bahsetmeseydim…

Sen Beni hiç sewmedin!

Ben Seni Sewiyorum dediimde Seni Sewiyordum!

Ben Seni Özlüyorum dediimde Seni Özlüyordum.

Ben Senin İçin Ölürüm Dediimde ben senin özleminden zaten ölüyordum...

Ve Ben Şimdi Senin Hayatından Gidiyorum!

Ne zaman bir yağmur yağsa, ben ıslanıyor olacaım, ne zaman bir parfümeriye girsem hala kokunu

arıyor olacaım... Başaramadım...

Ben Kaybettim...

Sen Kazandın!

Artık sesimi duymayacaksın...
Kokunu içime yıllarca bana yetecek kadar çekerek, sana sımsıkı sarılmak istiyordum... Gelmedin!

Gelsen yapabilir miydim bilmiyorum... Ben artık gidiyorum canım…….

Eğer hayatından çekildiimi hissedersen, bana sana geri dönmemem we seni yeniden deliler gibi sewmemem için şans dile...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !